KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15649425
nr 1564 9425
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Gårdar. Signerad. Olja på duk, 53x80 cm, yttermått inklusive ram: 63x90 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 september 2023
kl 18:40:48
12/9 13:16:15
1.500 kr
12/9 19:17:01